Спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль легкого типу (САРМ-Л) призначений для забезпечення дій рятувальників у кількості 3-5 осіб, проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм першої медичної допомоги, зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуацій, а також надання допомоги постраждалим при ДТП.

Під час рятувальної операції рятувальники мають мало часу, щоб врятувати людське життя, але професійне та високоякісне обладнання САРМ-Л дозволить врятувати життя в найкоротший термін.

Саме ці автомобілі у період 2019-2020 рр. були нами виготовлені та успішно передані замовнику у рамках Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні. Загальна кількість автомобілів цього типу склала 190 одиниць за 2 роки клопітливої праці.

 

Дані автомобілі обладнані сучасним обладнанням для оперативного прибуття рятувальників до місця ДТП та проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт (гідравлічні ножиці, розтискачі, домкрати), пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги (ноші, медичні засоби), організації зв’язку (цифрові радіостанції) та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, освітлення місця події (індивідуальні, переносні та стаціонарні ліхтарі) тощо.

Подібні проекти