Пожежно-рятувальний автомобіль на шасі Renault Trucks

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

У пожежну частину Північного ГЗК Групи Метінвест надійшов надпотужний автомобіль, виробництва ТОВ “Валідус Спецавто”, для роботи в надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру.

Це перший і єдиний в Україні автомобіль універсальної комплектації на базі Renault Trucks. Техніка розроблена за авторським проектом замовника і враховує всі потреби пожежних і рятувальників підприємства.

Повнопривідне авто має підвищену прохідність, що особливо актуально для роботи в умовах виробництва. Машина оснащена 20 рукавами для гасіння пожеж, цистерною для води ємністю 4,5 куб. м. і вміщує 400 літрів піноутворювача.

У комплектації також передбачені сучасні комбіновані гідравлічні інструменти, бензоріз і бензопила, телескопічні сходи, засоби освітлення та зв’язку для оперативної роботи бойового розрахунку з порятунку людей. Потужність інструментів дозволяє демонтувати метал будь-якої товщини і розрізати стіну шириною в 30 см.

Для зручності екіпажу обладнаний відсік з умивальником і питною водою. У кабіні встановлено клімат-контроль. Водійське сидіння забезпечено системою PILOT, з можливістю індивідуального регулювання.

Подібні проекти