Мобільна хіміко-радіологічна лабораторія

  
  
  
  
  
  
  
  

Мобільна хіміко-радіологічна лабораторія, виробництва ТОВ Валідус Спецавто, передана ДСНС України Координатором проектів ОБСЄ для підсилення здатності реагувати на надзвичайні ситуації, м. Маріуполь, Донецька обл. 30 березня, 2021р.

В заході приймали участь Координатор проектів ОБСЄ в Україні OSCE Project Co-ordinator in Ukraine, який передав ДСНС України зазначену лабораторію.

Лабораторія обладнана сучасними приладами для оперативного аналізу ситуації, проведення польової радіаційної розвідки та моніторингу, засобами для відбору проб та ідентифікації невідомих речовин. Вона також оснащена засобами індивідуального захисту персоналу, зокрема захисними костюмами, дихальними апаратами та засобами для ліквідації витоків #хімічних речовин.

Обладнання було надано в рамках проекту «Посилення спроможності України щодо реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з небезпечними хімічними речовинами», що реалізується OSCE Project Co-ordinator in Ukraine за фінансової підтримки USAID – US Agency for International Development в ОБСЄ та Federal Ministry of Foreign Affairs (Germany) у взаємодії з МВС України та ДСНС України.

Подібні проекти