Автомобіль для пожежогасіння та проведення рятувальних робіт на базовому шасі IVECO Daily 70C15D

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

Проект за яким нами було виготовлено та передано пожежний автомобіль для пожежогасіння та проведення рятувальних робіт на базовому шасі IVECO Daily 70C15D вогнеборцям 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини у рамках міжнародної технічної допомоги від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Пожежний автомобіль обладнаний за останнім словом техніки та включає в себе наступне спеціальне обладнання: цистерну для води на 2 тони, бак для домішок, автономну систему подачі вогнегастних речовин і вода, водозбирачи, вогнегасники, перехідні головки, пожежну драбину, ліхтарі, мотузки, пожежні рукава, бензоріз, бензопила, комбіновані гідравлічні інструменти, комплект для руйнування скла, телескопічні домкрати, кувалди, ломи, лопати, багатофункціональний інструмент для проникнення, штурмова сокира та пожежний тепловізор.

Автомобіль призначений для доставки до місця пожежі особового складу, засобів пожежогасіння, пожежно-технічного та аварійно-рятувального обладнання. Пожежний автомобіль служить для гасіння пожеж водою та повітряно-механічною піною, а також для проведення невідкладних аварійно-рятувальних робіт.

Подібні проекти