Автофургони

Автотранспортний засіб, який призначений для перевезення вантажів, що вимагають захисту від зовнішніх впливів, деякі типи автофургонів обладнані установками для підтримки мікроклімату в їх вантажних відсіках. Існують кілька типів автофургонів: універсальні, вузькоспеціалізовані, спеціалізовані, ізотермічні і рефрижератори.

Універсальні автофургони – це фургони загального призначення, вони використовуються для перевезення промислових і продовольчих товарів, які не вимагають спеціальних пристроїв для їх укладання, а також певних температур при транспортуванні.

Вузькоспеціалізовані автофургони призначені для перевезення промислових і продовольчих товарів, які вимагають спеціальних пристроїв і пристосувань для їх транспортування.

Спеціалізовані автофургони використовують для перевезення невеликих партій промислових і продовольчих товарів на короткі відстані. Для транспортування невеликих партій вантажу використовують автофургони на базовому шасі легкових автомобілів.

Ізотермічні автофургони – це транспортні засоби з теплоізоляцією призначене для перевезення швидкопсувних вантажів.

Рефрижераторні автофургони – ізотермічні фургони з системами охолодження, що дозволяють знижувати температуру всередині вантажного відсіку до необхідного значення, а потім підтримувати її на потрібному рівні.

Компанія VALIDUS SPECIAL AUTO займається виробництвом і переобладнанням автофургонів будь-яких типів. Якщо Ви хочете замовити автофургон в Україні, залиште свої контактні дані у формі зв’язку і наші фахівці підготують для Вас пропозицію за індивідуальним запитом.

Автомобіль спеціалізований ветеринарний

Базове шасі

Volkswagen Crafter, MAN TGE, Mercedes Sprinter, Ford Transit

Призначення

Виїзна біостерилізація безпритульних тварин

Ціна

За індивідуальним прорахунком

Докладніше
Автомобіль спеціалізований для відлову тварин

Базове шасі

PEUGEOT Boxer CH L3, Renault Мастер, Toyota Hilux

Призначення

Відлов тварин

Ціна

За індивідуальним прорахунком

Докладніше

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Будь ласка, залиште свої контактні дані, і наш фахівець зв'яжеться з Вами якомога швидше.