Реалізація 227 одиниць спеціальних автомобілів

Новини
26.04.21

Компанією #ValidusSpecialAuto успішно та вчасно завершено реалізацію 227 одиниць спеціальних автомобілів згідно укладених договорів в 2020 році з Державне агентство інфраструктурних проектів України.
Автомобілі були реалізовані в рамках Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період 2018-2020 років, затвердженої Постановою Кабінет Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 435 (із змінами), державним замовником якої є Державне агентство інфраструктурних проектів України, Міністерство інфраструктури України.
Основною метою Програми було виконання принципів реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні та пріоритети роботи з підвищення рівня безпеки дорожнього руху.

Відтак:

  • Було проведено технічне оновлення підрозділів ДСНС України сучасними спеціальними аварійно-рятувальними машинами легкого типу #САРМ-Л (на базі #FORD RANGER) 139 одиниць та 58 одиницями спеціальних аварійно-рятувальних машин середнього типу #САРМ-С (на базі #Volkswagen Crafter 35 та #MAN TGE).
  • Для Національна поліція України МВС України було вироблено та передано 30 спеціалізованих автомобілів для контролю за відповідністю технічного стану транспортних засобів, що рухаються дорогами України. Машини-техстанції були створені на базі автомобіля #Renault Master.

Кожне з вищезгаданих авто має сучасну комплектацію з відповідним функціональним високоякісним обладнанням, яке впевнено надасть змогу виконувати усі поставлені завдання!

Втілюйте свої ідеї з компанією “Валідус

Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
free online course
download redmi firmware
Premium WordPress Themes Download
lynda course free download