Реалізація 227 одиниць спеціальних автомобілів

Новини
26.04.21

Компанією #ValidusSpecialAuto успішно та вчасно завершено реалізацію 227 одиниць спеціальних автомобілів згідно укладених договорів в 2020 році з Державне агентство інфраструктурних проектів України.
Автомобілі були реалізовані в рамках Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період 2018-2020 років, затвердженої Постановою Кабінет Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 435 (із змінами), державним замовником якої є Державне агентство інфраструктурних проектів України, Міністерство інфраструктури України.
Основною метою Програми було виконання принципів реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні та пріоритети роботи з підвищення рівня безпеки дорожнього руху.

Відтак:

  • Було проведено технічне оновлення підрозділів ДСНС України сучасними спеціальними аварійно-рятувальними машинами легкого типу #САРМ-Л (на базі #FORD RANGER) 139 одиниць та 58 одиницями спеціальних аварійно-рятувальних машин середнього типу #САРМ-С (на базі #Volkswagen Crafter 35 та #MAN TGE).
  • Для Національна поліція України МВС України було вироблено та передано 30 спеціалізованих автомобілів для контролю за відповідністю технічного стану транспортних засобів, що рухаються дорогами України. Машини-техстанції були створені на базі автомобіля #Renault Master.

Кожне з вищезгаданих авто має сучасну комплектацію з відповідним функціональним високоякісним обладнанням, яке впевнено надасть змогу виконувати усі поставлені завдання!

Втілюйте свої ідеї з компанією “Валідус