Аварійна спецтехніка на платформі Ford Transit Chassis | Ford Україна
08.01.19
27 лютого до служби Головного управління ДСНС України у Тернопільській області надійшло повідомлення про пожежу в одному з торговельних комплексів міста Тернополя.
На щастя, пожежа не справжня, а умовна: рятувальники проводили пожежно-тактичні навчання.
Захід було організовано з метою вдосконалення тактичного мислення рятівників, аналізу ситуації, що виникла внаслідок пожежі, тренування практичних навичок особового складу пожежно-рятувальних підрозділів.
А також розрахунку необхідних сил та засобів. Тож до цієї важливої тренувальної події було залучено й автомобіль САРМ-С виробництва Validus Special Auto.
По прибуттю до місця виникнення умовної пожежі рятівниками було здійснено оперативне розгортання сил та засобів, організовано дії, спрямовані на пошук ймовірних постраждалих та ліквідації загоряння.
У цьому, безперечно, допомагала Спеціальна аварійно-рятувальна машина середнього типу. Адже саме вона призначена для швидкого доставлення надзвичайників до місця події, пошуку постраждалих, організації зв’язку й оповіщення в ході ліквідації небезпечної ситуації, а також для надання першої домедичної допомоги.
Завдяки злагодженим діям вогнеборців і взаємодії із якісним обладнанням умовну пожежу вдалося швидко локалізувати, ліквідувати та не допустити розповсюдження вогню на велику площу.
Більше САРМ-С у відео