Пересувні вольєри та спеціальні повідки для собак отримала Держприкордонслужба від ОБСЄ

ЗМІ про нас
26.08.21

Пересувні вольєри та спеціальні повідки для собак отримала Держприкордонслужба від ОБСЄ, щоб українські прикордонники могли комфортно перевозити чотирилапих під час служби на віддалених ділянках кордону, передає “5 канал”.

Інструктори-кінологи кажуть, що в таких вольєрах тварини почуватимуться комфортно і взимку, і влітку. Там є місце для відпочинку та їжі. Згодом ОБСЄ обіцяє надати прикордонникам gps-трекери, комп’ютерну техніку та безпілотники. А ще – обладнання для виявлення вибухових речовин, зброї та боєприпасів, а також запахові носії для собак. Проєкт підтримки почали реалізовувати ще 2019-го. Триватиме він до вересня наступного року. Загальна вартість допомоги становитиме понад 2 мільйони євро.

“Сподіваємося, що кінологічні причепи та обладнання для службових собак поліпшать роботу кінологічних підрозділів на пунктах перетину кордонів, а також у зелених зонах кордонів. Ми переконані, що наближаємося до європейських стандартів у галузі прикордонної служби дуже добре”, – повідомив координатор проєктів ОБСЄ в Україні Генрік Вілладсен.

Детальніше: https://www.5.ua/suspilstvo/obsye-peredala-dopomohu-dlia-kinolohichnykh-pidrozdiliv-ukrainskykh-prykordonnykiv-252556.html